Fotograf Dariusz Maciejewski

Fotografia Ślubna Rybnik

CENNIK DLA MODELEKPROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE - DLA MODELEK I NIE TYLKO

Każda kobieta pragnie posiadać zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Oferujemy sesje zdjęciowe w studiu fotograficznym naszej firmy lub w plenerze. Współpracujemy z profesjonalną makijażystką - stylistką. Specjalizujemy się w fotografii typu: moda, portret, akt, glamour, bielizna, portfolio ( dla agencji modelek ). Sesja fotograficzna to także świetny pomysł na prezent. Możesz zaoferować bliskiej Ci osobie voucher ( talon ) do wykorzystania w naszej firmie, lub ze swoich zdjęć wykonanych przez nas wykonać kalendarz lub album fotograficzny i ofiarować go komuś w prezencie.

Atmosferę zarówno w naszym studiu jak i wybranym plenerze tworzy nie tylko miejsce, ale przede wszystkim obecne tam osoby. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm, otwartość na nowe pomysły i chęć podejmowania wyzwań. Współpraca zarówno z profesjonalnymi modelkami jak również z osobami, które nie miały nigdy doświadczenia w pracy przed obiektywem jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Jesteśmy pełni zapału, co pozwala nam motywować, wspierać i zagrzewać do walki o lepsze efekty wspólnych działań.

 

Usługi fotograficzne, przykłady sesji:

1). Sesja STANDARD:

Podczas Sesji STANDARD wykonujemy zdjęcia ukazujące rzeczywisty wygląd modelki. Są to zdjęcia portretowe, zdjęcia sylwetki, zdjęcia pozowane, ew. FOTOGRAFIE ważnych el. wyglądu (tatuaże, zbliżenia określonych części ciała). Sesja trwa ok. 2 – 3 godzin. O ile pozwala na to plan zajęć, na sesji obecna jest wizażystka – kosmetyki są dostarczane przez nas.
Finalnym efektem sesji jest ok.10-20 wyselekcjonowanych zdjęć (płyta CD), profesjonalnie opracowanych komputerowo, w rozdzielczości umożliwiającej wykonanie odbitek w dużych formatach oraz z możliwością publikacji ich na stronach www.
Dodatkowe warunki sesji i termin ustalamy drogą e-mailową bądź telefoniczną.
Koszt: 500 zł

2). Sesja KLASYCZNA:

Podobnie jak w sesji STANDARD - dodatkowo otrzymuje się większą ilość zdjęć około 20-30. Sesja trwa od 3 - 6 godzin. Podczas takiej sesji wizażystka ma możliwość zrobienia bardziej profesjonalnych makijaży jak również dokonania upięcia i czesania włosów. Dzięki temu, modelka otrzymuje róznorodne zdjęcia z różnym makijażem i czesaniem.
Koszt: 800zł.

3). Sesja PREMIUM:

Proces przygotowań do sesji PREMIUM rozpoczyna się min. kilka dni przed planowanym spotkaniem – polega na ustaleniu (w porozumieniu z wizażystką/stylistką) szczegółów sesji, stylizacji, rekwizytów oraz doborze odpowiednich strojów/bielizny/dodatków.
Miejsce sesji: Rybnik i okolice (w zależności od warunków atmosferycznych, preferencji modelki, typu urody, szeroko rozumianych zapotrzebowań – przyroda, zabytki, tła „miejskie” stylizacje, stroje „specyficzne” (np. kostiumy teatralne), ciekawe wnętrza np. galerie, stare fabryki etc.). Możemy dojechać w każde miejsce w Kraju.
Czas trwania sesji: 6-8, nawet do 14 godzin. W trakcie sesji modelka pozostaje pod stałą opieką, monitoruje i koryguje się wygląd, czuwa nad ruchem, mimiką, mową ciała, elementami scenografii etc. W czasie sesji stylizacja może być zmieniana 3-4-5 razy w zależności od zapotrzebowań, kreatywności i możliwości modelki.
Na planie - wykonywanych jest ok. 300-350 fotografii; finalnym wynikiem sesji jest około 75-100 zdjęć, adekwatnie do zapotrzebowania: retuszowanych, stylizowanych i korygowanych komputerowo.
Opracowanie zdjęć trwa 7-12 dni po zakończeniu sesji (jesteśmy otwarci na możliwość negocjacji terminu realizacji zlecenia – w zależności od zapotrzebowań zleceniodawcy).
Modelka otrzymuje płytę CD z wszystkimi fotografiami wykonanymi podczas sesji - płyta zawiera również zdjęcia w wersji przygotowanej do publikacji w internecie.
Koszt orientacyjny to 1500 zł